עברית  English

שאלון לבדיקת התאמתך לאימון

אימון (Coaching) הוא מקצוע, וכמו כל מקצוע – ישנם מספר משתנים היכולים להצביע על התאמה אליו.
מקצוע האימון דורש שילוב של יכולות ממספר תחומים, ולכן אנו ממליצים למי ששוקל לימודי אימון לבחון את התאמתו למקצוע.
בהשראתו של תומס ליאונרד (Thomas J. Leonard, 1955-2003), אחד מחלוצי עולם האימון, בנינו שאלון שנועד לבחון התאמה של אימון.

למילוי שאלון התאמה לאימון וקבלת תשובה מיידית למייל >>

לאורך שנות קיומה של CoachME, רבים מהפונים מבקשים לדעת – עוד לפני שהם נפגשים איתנו – האם הם מתאימים למקצוע האימון. כמענה לצורך הזה בנינו את השאלון הזה, הבנוי משורה של היגדים. על כל אחד מהם יש לציין האם הוא נכון לגביך – או לא.
אין תשובה נכונה או לא נכונה, אלא מהי התחושה או הידיעה שלך על עצמך. 
המשפטים המופיעים בשאלון מתייחסים לאופן בו תופסים אותך האנשים שסביבך – למשל, האם נוהגים להתייעץ בך, האם מופתעים מהתובנות שלך או האם אומרים לך שיש לך יכולת הקשבה; וכן שאלות הנוגעות לגישה שלך לחיים – האם יש לך סבלנות וסקרנות לסיפורים של אחרים, האם יש לך את היכולת לראות את הצד החיובי בכל דבר, והאם יש לך את היכולת לאתגר את הנחות היסוד שלך במגוון תחומים.
למעשה, ההיגדים בשאלון מכוונים ליצור אצלך את החשיבה המעמיקה יותר על היכולות והתכונות הנדרשות במקצוע האימון – ועד כמה יש הן קיימות בך.

אימון אישי הוא תהליך למידה אישית המעצים אנשים למצות את הפוטנציאל האישי שלהם ולשפר משמעותית ולאורך זמן את הביצועים וההישגים האישיים והמקצועיים שלהם.

אין יעד או חלום גדול מידי!!
בכדי שתהליך האימון יצליח חייבים להתקיים מספר דברים: רצון והתמדה להשגת היעדים, מודעות לצורך לשנות את המצב הקיים וכמובן היכולת לקבל משוב.
מאמן אישי ומסיע למתאמן לזהות את החוזקות  שלו, לעצב ולמקד את השאיפות והרצונות שלו ולבנות תוכנית פעולה שתאפשר לו להוציא לפועל ולהגיע לביצועים והישגים יוצאי דופן ולאורך זמן

תוכניות האימון האישי הן מגוונות :
אימון העצמה אישי, אימון לשינוי קרירה, אימון למיקוד  תעסוקתי ,אימון זוגי, אימון  עסקי, אימון למנהיגות אישית, אימון קהילתי, אימון ללקויות למידה, אימון לאיכות חיים, אימון במצבי חולי ,אימון במצבי מעבר בחיים .

טלפון 03-5345393
1000 תווים