עברית  English

מכתבי המלצה

המלצות בוגרי הקורס במחזורים הקודמים

נילי איזנברג
מאמנת אישית וזוגית למערכות יחסים, מעברים וצמתי חיים, עוסקת באימון מזה כשנתיים (מוסמכת מטעם מכון אדלר ), רקע מקצועי-ייעוץ חינוכי M.A, גישור במשפחה, עוסקת(גם) בייעוץ זוגי ומשפחתי בנעמ"ת זה עתה סיימתי את ההשתלמות בהובלת קבוצות אימון, בדרך מדודה צעד אחר צעד ..נחשפנו ללידתה של קבוצה, משלב הגיית הרעיון של אופי הקבוצה עד עצם התהוות הקבוצה ויציאתה אל הדרך. עברנו תהליכים מקבילי האחד, של מה שקורה לנו כקבוצה -התפתחות קבוצה  והשני בניית הקבוצה הייחודית  שלנו כמאמנים . התכנים וההתנסויות  עסקו באופי המיוחד של אימון בקבוצה , יצירת מרחב בטוח, הקשבה רבת פנים, "הריקוד" בין היחיד והקבוצה, דיבור גרעיני, רתימת הקבוצה לתמיכה ואתגור ועוד.. כל אלה יצקו את אבני הדרך לראייה חדשה את המתודה של אימון בקבוצה. הגילוי העיקרי עבורי היה כוחה ועצמתה של הקבוצה והיותה משאב מרכזי ליצירה והאצה של תהליכי שינוי .
חשוב לציין את סגנונה המיוחד של סני המנחה בהובלת הקבוצה שאופיין במסירות, במקצועיות,באמונה ביכולות שלנו בדרך מעצימה ומאתגרת וכמודל מעורר השראה ..איך לעשות את זה נכון.
תודה ..ויישר כוח  !

מורני וייסמן צברי – Morani Coaching – הנעה לתוצאות אישיות.
זו הזדמנות מיוחדת עבורי לשתף כל מאמן אשר שוקל האם נכון לו להוסיף לאמתחתו כלי נוסף, אשר באמצעותו יוכל להרחיב את מיומנויות האימון, את ניסיונו ואת יכולותיו לאמן מספר גדול יותר של אנשים במהלך חייו.
לימודי " הנהגת קבוצות אימון " במסגרת Coach Me הייתה עבורי אחת ההחלטות הנבונות והחשובות שלקחתי, בכדי לקדם עצמי בצורה משמעותית מבחינה מקצועית.
בזכות לימודים אלו הצלחתי להבין מה ההבדל בין אימון אישי לאימון בקבוצה. הבנתי שלא נכון להמיר את מתודת האימון האישי כפי שהיא לפורום של קבוצה. נוכחתי לגלות מהי המשמעות של כוח הקבוצה וכיצד תרומתה לפרט המתאמן בה יכולה למנף את המתאמן גבוה מאשר באמצעות אימון אישי.
הלימודים תרמו לי בצורה מאוד ממוקדת לקבל את התובנות והכלים שיש לדעת על מנת להנהיג קבוצה באמצעות מתודת האימון.
באופן אישי, העצמתי מאוד מהחוויה וממש חוויתי "על בשרי" כיצד קבוצה יכולה להניע את הפרט למטרותיו האישיות בדרך של שיתוף, תמיכה, העצמה, מחויבות, אחריות, נתינה וקבלה. הלימודים אפשרו לי לתרגל את מיומנויות האימון הנרכשות בזמן המפגשים וביניהם, וכך יכולתי ללמוד ולהשתפר.
הגב' סני גורדון בר הנחתה את הקורס בצורה מצוינת, ממוקדת ויעילה. סני היא אישה מאוד חכמה, מנוסה ומאתגרת. אני באופן אישי הוקסמתי מהעומק ומהתובנות הקיימות בה בנושא עולם האימון. למדתי ממנה המון להמשך דרכי, הן לגבי הגישה שלי לדברים והן לגבי המקום שלי כמאמנת מול המתאמנים שלי. אני חושבת שנכון לכל מאמן אשר מעוניין לאמן קבוצות, לקבל הכשרה מתאימה על מנת לא לפגוע שלא במודע, בצורה ישירה או עקיפה, במתאמן אשר חווה את תהליך האימון עם עוד מספר אנשים. ישנם יסודות בסיסיים בתהליך אימון קבוצתי אשר נדרשים להירכש בצורה מקצועית, על מנת להוביל קבוצת מתאמנים למקום שיבטיח מקסימום הצלחה.
בהצלחה לכל אלו אשר יבחרו לעשות נכון !

רונית עובדיה-מאמנת אישית עסקית מובילת קבוצות אימון, מכשירה של מאמנים, סופרוויזרית מ.א. תחום תקשורת ציבורית הגעתי לקורס עם ניסיון רב בתחום האימון האישי /העסקי ובתחום ההנחיה. עוסקת באימון מנהלים במגזר הציבורי והפרטי וכן בהכשרת מאמנים. מטרתי בהשתתפות בקורס זה הייתה לרכוש מיומנות נוספת בהובלת קבוצות אימון במטרה לעלות לרמה הבאה בקריירה שלי. התעצמתי מאוד במהלך הקורס, למדתי ורכשתי בהדרגה מיומנויות בהובלת קבוצת אימון על דגשיה השונים. תחושת הביטחון, העוצמה וההעצמה והכלים שקיבלתי גרמו לי לתשוקה מידית לצאת לדרך עצמאית בהובלת קבוצות אימון. לקורס יתרון עצום נוסף בכך שחיבר מאמנים שהגיעו מבתי ספר שונים, אסכולות שונות, והאינטגרציה מבחינתי הייתה מופלאה ותרמה לדינמיקה ולהתפתחות האישית. עבורי נפתח צוהר נוסף.....משמעותי!!.......

אסנת ילין

קורס מעצים בהיבט האישי והמקצועי וחוויה בלתי נשכחת. ברמה המקצועית קבלתי כלים בעלי עוצמה שסייעו לי לאפשר למתאמנים שלי לזהות ולשנות הנחות יסוד שחוסמות אותם במימוש יכולותיהם ולהשיג את המטרות ששמו לעצמם. ברמה האישית שיפרתי את מיומנויות התקשורת הבינאישית ובפרט את נושא ההקשבה הפעילה. קבלתי בסיס איתן לדרכי כמאמנת עסקית ואישית אשר יאפשר למתאמנים שלי להשיג פריצות דרך משמעותיות בדרכם למימוש החזון שלהם.

אסנת י. -מחזור 5

המפתח לשינוי

הקורס ללימוד אימון במסגרת CoachME היה, מבחינתי, מתנה נפלאה במובן זה שהוא פתח את הפתח לשינוי בחיי, ומבחינה זו שהוא נתן בידיי את הכלים, את המיומנויות ואת הידע לסייע לאחרים לבצע שינויים ותמורות בחייהם האישיים ו/או המקצועיים. היה זה קורס מחכים, מעשיר, מעורר חשיבה ומסקרן- יותר מכל קורס אחר, שהשתתפתי בו עד היום. מבחינתי, זו הייתה חוויה, ואני מודה על כך ליורם גורדון, לאריאלה זאבי ולסני גורדון-בר. טרום הקורס לא חשבתי על אימון כעיסוק, אלא כעל עוד כלי עבודה, ואני שמחה על הבחירה שלי לעסוק באימון לצד עיסוקים נוספים. בקורס הייתה אווירה מקבלת, תומכת ומפרגנת, אשר עודדה את הלימוד של כולנו על אימון ועל עצמנו. נהניתי מכל רגע, ולקחתי לחיי האישיים ולחיי העבודה שלי כלים עוצמתיים.

בברכה, אורית שיבר קורס

הבעת תודה והערכה

לכבוד

מר יורם גורדון

מכללת ‪CoachME‬

מבקשת להודות לך מקרב לב על הקורס הנפלא שעברנו, אני וחברי לקבוצה, במכללת ‪CoachME‬ בכלל ועל חלקך בו בפרט. הקורס התנהל בצורה מקצועית ביותר, הועבר בדרך מגוונת תוך שילוב סדנאות וסימולציות באופן שוטף, מה שאפשר לנו להתנסות, להעמיק את הידע ולצבור ארגז כלים שימושי בתחום האימון. אפשרתם לנו לקיים אינטראקציה מבורכת בין חברי הקבוצה, לשיפור הביצועים העתידיים שלנו.

מעבר לעובדה שרכשנו ידע ומיומנויות חשובות, עברנו תהליך אישי משמעותי וחשוב, אשר יתרום לנו מעתה בכל מעגלי החיים: האישיים והמקצועיים. מודה לכם על המצוינות בביצוע הקורס ועל הצידה המשמעותית שקיבלנו לדרך.

רחל הורוביץ, מנכ"ל משותף

תודה

George Bernard Shaw once wrote: " You see things; and you say, 'Why?' But I dream things that never were; and I say, "Why not?"... I can not think of a more suitable way to express how I see the accomplishments that Yoram Gordon has achieved in establishing the ‪CoachME‬ College of Coaching. Yoram took his dream of building a center in which people can live and "build" their dreams through coaching and has given us the opportunity to become coaches and take our place in the world as coaches in service of others wherever and whoever they may be. My relationship with Yoram began when I was looking for a life coach to help me transition from my business development career in biotechnology to something which would give me more meaning and motivation. Our coaching framework led me to choose ‪CoachME‬ as the school that would give me the training to become a coach in Israel. I chose the school as I immediately saw that it was part of a "dream unfolding"- not only to provide a course here and there, but an overall vision to become the center of Israeli activity in the coaching field. I was drawn to the integrity of the leaders and personnel of ‪CoachME‬ and to the fact that they were deeply involved in adapting the materials, message and structure to the Israeli reality, mentality and environment. There is little doubt in my mind that ‪CoachME‬ offers its students more than just hours of instruction, experience and paper to take home with them. It helps them form their vision and a path on which they can build their dreams and their future. We are very lucky indeed!

Ronnie Dunetz 4

קיבלתי כוחות מחודשים

ליורם שלום, עם סיום ההתחייבויות הפורמליות לקורס מאמנים ברצוני הודות לך וכל הצוות שעמד מאחורי הקורס( קורס 6). המפגש עם נושא האימון בקורס, שמעבר לפתוח כישורים ויכולות ממקום אחר, אפשר לי לגלות בעצמי כוחות מחודשים לפעולה בעוצמות ובחוזקות משופרים בעקבות צורת ההתמחות וההתנסות המקצועית שמחזקים גם אתהרגש האישי והמקצועי ומובילים למחוזות חדשים מופלאים ועשירים. רובין ס. שארמה כותב:"...היקום גומל לאמיצים: כשאתה מחליט אחת ולתמיד להעלות את חייך לרמתם הגבוהה ביותר כוחה של הנפש שלך מוליך אותך למקום קסום מלא אוצרות מופלאים...". תודה לכם שהייתם שם איתי בדרך לאותו מקום קסום.

כה לחי מאיר גלעד קורס 6

אימון אישי הוא תהליך למידה אישית המעצים אנשים למצות את הפוטנציאל האישי שלהם
ולשפר משמעותית ולאורך זמן את הביצועים וההישגים האישיים והמקצועיים שלהם
.

אין יעד או חלום גדול מידי!
בכדי שתהליך האימון יצליח חייבים להתקיים מספר דברים: מודעות לצורך לשנות את המצב הקיים, רצון והתמדה בהשגת היעדים 
ומורה דרך שיוביל יד ביד את האדם בדרך לשינוי המיוחל.

מאמן אישי הוא מורה הדרך הזה: הוא מסייע למתאמן לזהות את החוזקות שלו, לעצב ולמקד את השאיפות והרצונות שלו
ולבנות תוכנית פעולה שתאפשר לו להגשימם ולהגיע לביצועים והישגים יוצאי דופן ולאורך זמן.


תוכניות האימון האישי הן מגוונות :
אימון להעצמה אישית, אימון קריירה, אימון זוגי, אימון  עסקי, אימון ללקויות למידה, אימון לאיכות חיים ועוד ועוד.
במכללת CoachME תוכל/י להפוך למאמן/ת מקצועי/ת ותוכל/י לרכוש את הכלים על מנת לשדרג את חייך ולעזור לאחרים לשדרג את חייהם. 

1000 תווים